کل ویدئوها تاکنون: ۲۹۳۹۹۴۴ ویدئو

دعوت به چله عظیم قرن (استغاثه برای تعجیل در ظهور امام زمان عج)

حدود سه هفته پیش فایلی صوتی از سوی یک فرد در شبکه‌های مجازی منتشر شد او همه مردم را دعوت به استغاثه به امام زمان(عج) از شب نیمه شعبان تا بیست و سوم ماه مبارک رمضان کرد.

این ایده به تدریج تبدیل به پویشی با عنوان چله عظیم قرن شد و به سرعت در شبکه‌های مجازی گسترش پیدا کرد و ابهامات بسیاری را برای مردم ایجاد کرد به جهت اینکه اصلا مشخص نبود این طرح از سوی چه کسی یا چه نهادی راه‌اندازی شده است و همین امر باعث شد فرقه‌ها و نحله‌های مختلف آن را به خودشان نسبت بدهند.

حجت‌الاسلام حمیدرضا مهدوی‌ ارفع پژوهشگر و کارشناس مسائل دینی درباره این پویش و حاشیه‌های پیش آمده درباره آن اینطور توضیح داد: این پویش اکنون دچار ابهاماتی است که طی صحبت‌های صورت گرفته قرار است نام آن به پویش استغاثه به امام زمان(عج) در راستای تحقق تمدن اسلامی تغییر کند. از 15 فروردین تا شب نیمه شعبان 6 شبانه‌روز فرصت باقی است و همه دغدغه‌مندان در عرصه ادبی و هنری و ... می‌توانند وارد این میدان شوند و تولیدات هنری مثل کلیپ پادکست و پوستر و .. تولید و عرضه کنند.

وی افزود: بنا داریم این پویش را از شب نیمه شعبان از مسجد مقدس جمکران آغاز کنیم و صبح روز نیمه شعبان نیز از مهدیه تهران که قلب استغاثه به امام زمان از قبل از انقلاب اسلامی بوده در صورت فراهم شدن شرایط آن را پیش ببریم.