کل ویدئوها تاکنون: ۳۶۲۳۲۴۶ ویدئو

درج آگهی جنجالی در روزنامه مطرح ایرانی: حیوانات خانگی تان را ماساژ می دهیم!/شیوع پدیده ای لوکس در میان صاحبان حیوانات آپارتمانی/رفع استرس، اسپاسم و دردهای عضلانی حیوان تان را به ما بسپارید! تضمینی!

توضیحات
1- یکی از تفریحات نسبتا گرانقیمت اهالی پایتخت و سایر شهرها، ماساژ است. زمانی ماساژ فقط به حمام های عمومی یا استخرها محدود می شد اما چند سالی می شود که پدیده ماساژ به طرز عجیبی در کشورمان گسترده شده و شما می توانید با توجه به موجودی جیب مبارکتان از انواع ماساژ استفاده کنید. از ماساژ تایلندی و سوئدی گرفته تا ماساژ شمع و شکلات و سنگ داغ و بسیاری موارد دیگر
2- حتما در جریان فواید ماساژ هستید و می دانید که یک ماساژ خوب چه تاثیرات مثبتی روی بدن افراد خواهد داشت. این موضوع در کنار محبوبیت ماساژ در بین ایرانی ها باعث شده که به تازگی از یک پدیده جدید در حوزه ماساژ رونمایی شود. ماساژ حیوانات
3- این آگهی که چند روزی می شود در شبکه های اجتماعی و سایتهای خبری بازتاب بسیار زیادی داشته به تن آرامی و ریلکسیشن حیوانات اختصاص دارد. آگهی ای که واکنش های متفاوتی را در پی داشته. سایت فردا با انتشار آگهی ماساژ حیوانات نوشته:" عکسی از آگهی عجیب در روزنامه در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد. آگهی ای که باعث تعجب وتاسف است! در کنار افرادی که برای کسب روزی حلال در برخی مشاغل سخت فعالیت می کنند برای عده ای از افراد شاید تصور ماساژ حیوانات خانگی به عنوان شغل دور از ذهن باشد." سایت صبحانه هم با انتشار این آگهی به این نکته اشاره کرده که در کشوری که افراد بسیاری به نان شب محتاجند و بیکاری بیداد می کند، کسانی هستند که دغدغه ماساژ و تن آرامی حیوانات شان را دارند!
4- پیدا کردن شماره فرد آگهی دهنده جزو سخت ترین کارهای ممکن بود اما نویسنده بخش پرونده به هر ترتیبی که بود توانست با فرد آگهی دهنده صحبت کند. فرد مربوطه که اصلا در جریان جنجال آگهی اش نبوده ترجیح می دهد تا 48 ساعت آینده صحبتی درباره این مساله نداشته باشد و حاضر به هیچ توضیحی درباره کاری که انجام می دهد نشد
5- اگر چه اکثر واکنش ها درباره ماساژ حیوانات منفی بوده اما این پدیده طرفداران خاص خودش را دارد. نمونه اش مطلبی است که در سایت spamag منتشر شده. این سایت درباره فواید ماساژ حیوانات نوشته: همانند انسان، ماساژ حیوانات می­تواند به منظور موارد زیر صورت بگیرد: کاهش اسپاسم، درد و کشیدگی عضلانی، کاهش تشکیل نقاط گرفتگی، افزایش تون عضلات ضعیف، کاهش گازهای روده­ای و کمک به هضم، افزایش گردش خون، آرام کردن حیوانات : ماساژ منجر به افزایش سطح دوپامین و سروتونین شد که مرتبط با کاهش سطح استرس می­باشد.
6- این سایت در ادامه گزارشش به تاریخچه ماساژ حیوانات هم اشاره کرده و نوشته: همزمان با ایجاد ماساژ درمانی در طول تاریخ، ماساژهای زیادی نیز در مورد حیوانات خانگی و دامپروری در طول تاریخ ایجاد شدند. منابع ماساژ به صورت عمومی و ماساژ حیوانات به صورت خصوصی در هند، چین و مصر باستان یافت می­شود.
7- ماساژ حیوانات هم مثل هر پدیده دیگری که مد می شود فعلا در دوره مورد قضاوت قرار گرفتن است و انگ مد لوکس به آن خورده. باید دید جوی که علیه این پدیده ایجاد شده چه تاثیری در آینده ماساژ حیوانات در ایران خواهد داشت.

سایر اخبار اجتماعي